o nas

Jesteśmy firmą działającą od ponad 10 lat w branży ogrodniczej. Projektujemy i zakładamy ogrody na terenie Warszawy i okolic. Stanowimy zespół dyplomowanych architektów krajobrazu oraz ogrodników posiadających wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i urządzaniu ogrodów przydomowych i terenów zieleni miejskiej.

Architektura krajobrazu jest naszą pasją, pracą i powołaniem. Wszystkie zaprojektowane i wykonywane przez nas ogrody są indywidualne, niepowtarzalne i dopasowywane do gustów i oczekiwań naszych klientów.

Realizacja wielu zleceń z zakresu zakładania i projektowania ogrodów pozwoliła nam wypracować bardzo wysokie standardy. Używamy dobrego jakościowo i sprawdzonego materiału roślinnego. Nasze realizacje cechuje bardzo duża estetyka i jakość wykonania, przy pracy bierzemy także pod uwagę to że, Państwa ogród z każdym następnym sezonem ma wyglądać ładniej.

Dlaczego my?

  • Działamy od 10 lat

    Od 10 lat projektujemy i tworzymy ogrody. Zrealizowaliśmy setki zamówień zarówno projektowych, jak i wykonawczych

  • Klient jest najważniejszy

    Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Naszym celem jest satysfakcja klienta z wykonanego przez nas ogrodu.

  • Jakośc wykonania

    Przykładamy bardzo dużą wagę do jakości i staranności wykonywanych przez nas ogrodów. Używamy dobrego i sprawdzonego materiału roślinnego

nasz zespół

Małgorzata Strońska-Zielińska

właściciel, architekt krajobrazu

Marcin Zieliński

systemy nawadniania